تفکر بسیجی مربوط به دوران خاصی نیست

تفکر بسیجی مربوط به دوران خاصی نیست

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان:

حجت الاسلام رحمت الله صادقی امروز در جمع خبرنگاران گفت: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که از عمق معارف الهی توسط بنیانگذار حکیم انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت و در بین مردم انقلابی میهن اسلامی ریشه دوانید و اکنون به فرهنگی فراگیر، گسترده و جهان شمول تبدیل شد.

او با بیان اینکه ملت ایران داعیه‌دار مبارزه با نظام سلطه است، افزود: برکات بسیج که از ۵ آذر ۱۳۵۸ با فرمان امام خمینی (ره) شکل گرفت، آغاز شد و تا کنون بی وقفه ادامه داشته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه بسیج دارای آرمان‌هایی از قبیل پشتیبانی از مظلوم و مقابله با ظلم است که در همان مسیر در حال حرکت است، اظهار داشت: بسیج از اول تشکیل تاکنون پیرو ولایت است، ولایت و رهبری شاخص بسیجی بودن است، کسی که ادعای انقلابی‌گری می‌کند باید حامی و پشتیبان محرومان باشد.

او افزود: کشور‌های عراق، فلسطین، لبنان، افغانستان، سوریه و … با استفاده از فرهنگ بسیج توانسته‌اند در جبهه‌های مقاومت حق علیه باطل پیروز شوند.

حجت‌الاسلام صادقی با بیان اینکه امروز بسیج نیروی عظیم مردمی است که براساس نیاز انقلاب و شرایط، ایفای نقش کرده و از انقلاب دفاع می‌کند، تصریح کرد: امروز باید تلاش کنیم تا تفکر بسیجی را در آحاد مختلف جامعه ترویج دهیم چراکه یکی از رسالت‌های بسیج، گسترش روحیه بسیجی در جامعه است که باید به آن توجهی ویژه داشت.

او تصریح کرد: تفکر بسیجی مربوط به دوران خاصی نیست، همان‌طور که بسیج این را نمایان کرده است و از دفاع در دفاع مقدس، سازندگی پس از جنگ، علم آموزی و مقابله با کرونا و مقابله با تحریم‌ها و مقابله با آشوب‌ها و اغتشاشات این نقش هویداست به طوری که در این راه جان خود را نیز فدا می‌کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه امروز دشمن امید ملت را نشانه گرفته است، افزود: خدمات دولت، نظام و بسیج باید به بهترین شکل برای مردم بازگو شود، زیرا امیدآفرینی تأثیرگذار است.

او افزود: این هفته فرصت بسیار خوبی برای واکاوی تفکر و اندیشه بسیجی است، چرا که اگر این تفکر در جامعه نهادینه شود، علاوه بر تضمین اعتبار و اقتدار کشور، فتنه‌ها را هم نقش بر آب می‌کند.

حجت الاسلام صادقی ادامه داد: در گام اول انقلاب، شاهد تأثیرگذاری بسیار بسیج در حوزه‌های مختلف بودیم که یکی از ستون‌های پیش برنده انقلاب بود، اما اگرچه در گام دوم عرصه سخت‌تر است، ولی بسیج با قوت همچنان کارش را برای تمدن‌سازی دنبال می‌کند.

او با تصریح بر اینکه امروز از میوه این شجره طیبه همه تناول می‌کنند، افزود: حل مشکلات مردم در هر زمان و مکانی و در عرصه‌های مختلف، اصل مأموریت بسیج در گام دوم انقلاب است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان توسعه و تعمیق فرهنگ ناب اسلام، انقلاب و دفاع مقدس، حضور در عرصه‌های علمی، فرهنگی و هنری، کمک به دولت‌های مختلف برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی، مقابله با استکبار، امدادرسانی در بلایای طبیعی و تعلیم و تربیت نسل جوان برای پاسداری از انقلاب را از اهداف و شاخصه‌های بسیج عنوان کرد.تفکر بسیجی درجامعه ترویج یابد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تفکر بسیجی درجامعه ترویج یابد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

تفکر بسیجی درجامعه ترویج یابد
منبع خبر : yjc.news